سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه یکی از روش هایی که برای سئو سایت مورد استفاده قرار می گیرد و میتوان گفت که به طور کامل از نگاه گوگل تقلب است و اگر متوجه اینگونه فعالیت ها بشود قطعا جریمه های مختلفی برای سایت در نظر می گیرد. این که این روش ها درست است یا خیر در این موضوع راجع به آن بحث نمی کنیم اما همه فعالیت های کلاه سیاه را در این مقاله لیست می کنیم تا کمی بیشتر با سئو کلاه سیاه آشنا شوید.

ساخت بکلینک : از جمله فعالیت هایی اصلی کلاه سیاه در واقع لینک سازی خارجی برای سایت می باشد . یک وبمستر یا صاحب سایت نباید برای خود در سایت های دیگر لینک بسازد بلکه باید منتظر باشد تا وبمسترهای سایتهای دیگر خودشان به سایت او لینک دهند. اگر گوگل متوجه این شود که شما در سایتهای دیگر برای خودتان لینک می سازید قطعا با شما برخورد خواهد کرد و جریمه ایجاد شده برای سایت شما بستگی به میزان فعالیت و میزان لینک هایی است که برای خود ساخته اید.

بهینه سازی بیش از حد محتوا : همانطور که در مقالات مختلف بسیار تکرار کرده ایم ، محتوای یک سایت شاهرگ اصلی آن می باشد. به همین دلیل حساسیت ها بر روی آن بالا است. از دید گوگل شما باید متنی که مینویسید برای کاربر باشد و به هیچ عنوان قصد بهینه کردن متن را نداشته باشید. اگر به طور مثال فقط برای سئو کردن کلمات کلیدی خود را تکرار کنید و بیش از حد این کار را انجام دهید به طوری که متن از معنی صالی خود خارج شود و بازدیدکنندگان سایت معنی اصلی متن شما را متوجه نشوند این یک کار خطرناک و کلاه سیاه محسوب می شود.

خرید رپورتاژ : همانطور که گفتیم لینک سازی ها باید به صورت کاملا طبیعی انجام شوند و سایتهای دیگر خودشان به شما لینک بدهند. اما امروزه مشاهده می شود که به نیت ساخت بکلینک های قوی رپورتاژ از سایتهای معتبر خریداری می شود تا سایت مربوطه افزایش رنک پیدا کند. این کار از نظر گوگل قطعا خرابکاری محسوب می شود و برای آن جریمه در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *