تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت و قیمت گذاری برای سئو سایت معمولا متفاوت می باشد و شما با جستجو در اینترنت متوجه میشوید که قیمت های مختلفی در سطح اینترنت وجود دارد و نمیدانید که کدام قیمت درست است. قیمت گذاری به طور کلی به چند عامل بستگی دارد که آنها را بررسی می کنیم :

1- دانش سئو کار :

داشتن دانش کافی در زمینه سئو بسیار اهمیت دارد چه بسا سئو سایت خود را به کسی بسپارید که دانش کافی را نداشته باشد و بعد از چند ماه سایت خود را در رتبه های پایین تر نسبت به ماه های قبل ببینید و نتیجه ای جز پس رفت را تجربه نکنید.

2- سابقه سئوکار :

در سئو علاوه بر دانش ، داشتن تجربه و سابقه اهمیت زیادی دارد زیرا تا حد زیادی این علم به تجربه فرد سئوکار بستگی دارد. تصمیم گیری صحیح در مواقعی که سایت نیاز به جهش دارد از مهم ترین نکاتی است که یک سئوکار باید داشته باشد و این درست انتخاب کردن تنها میتواند نتیجه تجربه و سابقه فرد باشد.

3- معروفیت سئوکار :

از حق نگذریم ، برخی از شرکت ها و سئوکار ها تنها به خاطر معروفیت شان و اینکه اسمشان بر سر زبان ها افتاده است ، قیمت های بالاتری دارند و در نتیجه می بینیم که با دیگر سایتها که شاید قیمت نصف آنها را می گیرند تفاوت چشمگیری نداشته باشند و در بعضی از موارد ضعیف تر نیز عمل کنند.

 

ما در سایت میپو سعی کردیم علاوه بر داشتن دانش کافی و سئوکارهای خبره و همچنین سابقه کار حدودا 10 ساله بتوانیم با کمترین هزینه پروژه های سئو را دریافت کنیم تا عاملی باشد برای کمک به کسب و کارها تا در شرایط سخت اقتصادی بتوانند جان تازه ای بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *