سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید و روش های انجام آن یکی از اصلی ترین مباحثی است که یک سئو کار باید بداند. به طور کلی در مقاله ای دیگر به انواع سئو پرداخته ایم و توضیحات کاملی دادیم اما اگر بخواهیم به صورت اختصاصی در مورد سئو کلاه سفید توضیح دهیم باید بگوییم که به مجموعه کارهایی که برای سئو سایت انجام می شود و کاملا قانونی از طرف گوگل شناخته شده است را روش کلاه سفید می گویند.

– تولید محتوا : از اصلی ترین نیازهای هر وبسایت محتوا می باشد. قطعا وقتی کاربری در اینترنت عبارتی را جستجو میکند به دنبال محتوای مربوطه می گردد و برای پیدا کردن محتوا است که در گوگل عملیات جستجو انجام می شود پس قطعا گوگل اهمیت ویژه ای برای محتوا قائل می شود. این محتوا اگر به شکل کلاه سفید باشد ، باید فقط برای کاربر نوشته شود. بعضی از افراد برای تولید محتوا به محل قرار گیری کلمات ، تعداد کلمات کلیدی ، استفاده دقیق از کلمات LSI و … توجه می کنند به صورتی که وقتی کاربر متن را میخواند اصلا معنی و مفهومی در آن پیدا نمی کند و فقط یکسری از کلمات به صورتی که انگار ربات آنها را نوشته است در کنار هم قرار می دهند و تنها هدف آنها رتبه گرفتن در گوگل است. این محتوا از دید گوگل کاملا غیر قانونی است و گوگل میخواهد که شما بدون توجه به هیچ نکته ای از سئو محتوا ، فقط برای کاربر خود بنویسید.

– لینک سازی : در مورد بکلینک ها و لینک های خارجی که به سمت سایت شما می آید گوگل معتقد است که شما وقتی که خوب باشید سایت های دیگر به شما لینک می دهند و شما را معرفی می کنند. پس هیچ لینکی از طرف شما نباید در سایتهای دیگر ساخته شود و برای کسب رتبه نباید این کار را انجام دهید. بلکه باید صبر کنید تا پس از گذشت زمان سایتهای رقیب یا وبلاگ ها به طور خودجوش این کار را انجام دهند و با خواندن محتوای شما در صورت تمایل لینک به شما بدهند و شما را به کاربران خود نیز معرفی کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *